Fundacja Orzeł Biały

I Ty możesz nam pomóc Pomagamy każdemu kto potrzebuje naszej pomocy

Możecie nam pomóc na dwa sposoby – poprzez aktywną pomoc lub poprzez darowizny.

 

Aktywna pomoc

Macie ochotę zmieniać bieg rzeczy, chcecie uczestniczyć w życiu fundacji – Nie wahajcie się i dołączcie do naszego zespołu. Aby aktywnie uczestniczyć w różnorodnych działaniach fundacji OB., możecie być aktywnym członkiem, to znaczy brać pełen udział w danym przedsięwzięciu, lub też włączyć się w działania organizacyjne i administracyjne.

W celu zarejestrowania się, prosimy o wypełnienie formularza:

Imię i Nazwisko *

E-mail *

Telefon *

Wiadomość

 

Darowizny

Fundacja potrzebuje Waszych darowizn, na nich bowiem opiera się pomoc, jakiej udzielamy dzieciom. Darowizny można dokonać na klika ssobów:

 

1. Darowizna rzeczowa

Raz w roku organizujemy aukcję wszystkich przekazanych darów. Cała zebrana kwota jest przekazywana na rzecz prowadzonych przez nas akcji.

W celu dokonania darowizny, prosimy o wypełnienie formularza:

Imię i Nazwisko *

E-mail *

Telefon *

Wiadomość

 

2. Jednorazowa darowizna pieniężna

Możesz nasz wspomóc przekazując dowolną kwotę na nasze konto wskazane poniżej. W tytule przelewu możesz wskazać program jaki chciałbyś wesprzeć wpisując jego nazwę. Możliwe jest też przekazanie darowizny bez wskazania programu co uczyni za Was fundacja.

Wpłaty należy dokonać na konto: Credit Agricole Bank Polska SA – 84 1940 1076 3073 7691 0000 0000

 

3. Stała darowizna pieniężna

Możecie również nas wspomóc wybierając formułę stałego przekazywania środków finansowych, w cyklach miesięcznych, kwartalnych lub półrocznych. Taka forma darowizny pozwala nam planować w sposób długofalowy nasze działania, natomiast wam pozwala rozplanować w czasie darowizny. W tym celu dokonaj stałego zlecenia przelewu na nasze konto podane poniżej:

Credit Agricole Bank Polska SA – 84 1940 1076 3073 7691 0000 0000